2018 m. birželio radinys Kros Pleins (1/2)

Jau minėjome, kad „Mnemosinės ašaros“ buvo ne pirmas neįprastas radinys Roberto E. Hovardo muziejuje Kros Pleins miestelyje. Praeitą vasarą, 2018 m. birželio mėnesį „R. E. Hovardo dienų“ renginio metu, buvo aptiktas artefaktas, galbūt, net pirminis artefaktas. Tai buvo viena iš paskutinių istorijų, kurias prieš pradingdamas aprašė 1218 Ričardas Loubas (PACv1.0) savo G+ paskyroje (informacija nebuvo skelbta kituose šaltiniuose).

2018 birželio 8 d.

PACv1.0 paskelbė dvi žinutes apie NIA operatyvininkų, atliekančių užduotį R. E. Hovardo muziejuje, susirašinėjimą su direktoriumi H. Džonsonu.

Vertimas:

Šaltinis perėmė NIA operatyvininkų žinutę Henkui Džonsonui:

„Henkai – tavo informacija buvo labai naudinga kasinėjimams. Saugių kelionių. Reikia tęsti darbus čia. Mes tyrinėsime iki šeštadienio vakaro ir pažiūrėsime, gal pavyks aptikti dar kažką. R.E.H. buvo kažką aptikęs…“

Henkai – gal pakomentuosi?

Prie įrašo pridėta nuotrauka atskleidė, kad į užduotį įtrauktas ir NL1331 autobusiukas.

Vertimas:

Dar viena perimta NIA operatyvininkų grupės žinutė Henkui Džonsonui:

„Henkai – artėja audra – didelė… Diodati klasės… Kažkas nenori, kad būtume čia. Traukiamės į bazinę stovyklą. Grįšime į kasinėjimų vietą kai bus saugu. R.E.H. buvo labiau XM sensityvus, nei manėme… Jo vizijos gali mums padėti labiau, nei iki šiol manėm.“

Prie įrašo pridėtos kasinėjimų nuotraukos tolimajame plane matosi dalis glifo „Kūrybiškumas“. Jis neįprastai ryškus ir atrodo, kad yra arčiau pastato, nei buvo 2013 metais.

Į šį įrašą labai greitai sureagavo Henkas Džonsonas, pridėdamas komentarą:

Vertimas:

PAC – man nepatinka būti „tuo vyruku“ ir tikiuosi, tau neteks šito iš manęs dažnai girdėti. Tačiau. Tai slapta, prašau nustoti skelbti informaciją apie šį reikalą.

Prie jo prisidėjo ir Džonas Hankė, kurį matome kasinėjimų nuotraukose aukščiau:

Vertimas:

Kai kurių dalykų nereikėtų trikdyti.

Tą patį vakarą Flintas Dilas, taip pat dalyvaujantis kasinėjimuose, prisijungė prie Esekso grupės pokalbių kambario ir pasidalino keistu piešiniu, bei papasakojo, kad sutiko „paslaptingą mokslinčių“, kuris jam įteikė R. E. Hovardo knygą.

Panašu, kad piešinys nupieštas ant „R. E. Hovardo dienas“ reklamuojančios skrajutės. Fone matoma R. E. Hovardo personažo Saliamono Keino iliustracija (žemiau pridėtas ryškesnis vaizdas). 2018 m. Hovardo dienose buvo švenčiamas 90-tas Keino gimtadienis – pirma knyga apie jį buvo išleista 1928 m. Ant iliustracijos pieštuku nupiešta pabaisa ir užrašas „1/2 žmogus 1/2 žvėris kas tai?“

2018 m. birželio 9 d.

PACv1.0 nenustoja skelbti perimtų žinučių, ir jau sekančioje kalbama apie knygą.

Vertimas:

Dar vienas perimtas NIA operatyvininkų grupės pranešimas Henkui Džonsonui:

„Henkai – mes studijavome artefaktą. Jis keistai atgijo per audrą vakar. Mėlyni ir žali žaibai nušvietė dangų ir knyga ėmė reaguoti nenuspėjamai. Mums stinga jėgų išgabenti iš čia artefaktą – jis jau stipriai mus paveikė. Mums kyla pagunda jį sunaikinti, bet toks galingas objektas gali iškviesti neapsakomas jėgas, kad apsigintų… Jei agentai susiras mus Kros Pleins sekmadienį, mes perduosime artefaktą jiems. Gal jie pajėgs pratęsti mūsų darbą…“


Plačiau apie kasinėjimus prie R. E. Hovardo muziejaus galima sužinoti šiame interviu su archeologais – žmonės, kuriems priklausė namas iki jame įsikuriant muziejui, kažkada daugybę nereikalingų daiktų iš jo sumetė ir užkasė slėptuvėje nuo audros. Tikimasi, kad jį iškasus bus rasta daiktų priklausiusių Hovardų šeimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *