Recursion Prime pirmos dienos taisyklės

Šiandien „Ingress“ paskyroje socialiniame tinkle G+ paskelbtos Recursion Prime anomalijų serijos pirmos dalies (š. m. spalio 20 d.) taisyklės. Įraše skelbiama, kad prie jų paviešinimo prisidėjo P. A. Chapeau, nors nei pačiame dokumente, nei duomenyse, mus pasiekusiuose savaitgalį iš Erfurto, nėra faktų, patvirtinančių tokias prielaidas. Vienintelė „sąsaja“ – prie įrašo prisegta PAC nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas rankoje laikantis kažkokius popierius. Ar gali būti, kad NIA ir Niantic Labs jau naudojasi P. A. Chapeau vardu, norėdami suteikti daugiau svorio savo pareiškimams?


Kita vertus, šis dokumentas, palyginus su ankstesniais anomalijų dokumentais gana išsamiai paaiškina anomalijos aplinkybes ir numatomus padarinius. Recursion Prime anomalijų centre – Henkas Džonsonas ir jo rekursija. Pateikiame anomalijos prielaidų aprašymo vertimą.

Turiu teoriją, kad tam tikrose vietose yra energijos, pritraukiančios ne tik žmones, bet ir įvykius.

Henkas Džonsonas, archeologas ir XM tyrėjas

Anomalija yra ypatingas laikotarpis, kai Ingress agentų veiksmai ir XM būklė tam tikrose vietose gali pakeisti visatos ateitį. Kiekviena XM anomalija yra skirtinga. Mūsų tyrimai parodė, kad anomalijos gali paveikti žmones, tam tikrus unikalius XM objektų tipus ir kt.

Mes nustatėme, kad XM tyrinėtojas Henkas Džonsonas yra Recursion anomalijų serijos centre. Laimėjusi frakcija atvers Henką Džonsoną į savo ideologiją.

Per savo gyvenimą įvairiu laiku Henkas Džonsonas buvo archeologas, specialiųjų operacijų kareivis, TV laidos „Klajoklis“ vedantysis ir XM tyrėjas. Bendra tema, jungusi visas šias roles, tai jo gebėjimas rasti „galios taškus“ – vietas visame pasaulyje, kurios išskiria tam tikrą energiją, kurią jis jaučia. Džonsonas yra XM sensityvus, tiesiogine to žodžio prasme, o „galios taškai“ – tai XM portalai, tiek šiuolaikiniai, tiek senieji.

Neseniai Henkas Džonsonas sužinojo, kad jis galbūt nebėra žmogus. Pirmiausia, Kerė Kempbel, Niantic projekto semiotikė, žinoma dėl savo pranašiškų vizijų, parodė Henkui Džonsonui piešinius, kuriuose pavaizduotas jis pats, sprogstantis į XM ir vėl atgimstantis. Vėliau Džonsonas gavo siuntinį, kuriame buvo 21 „rekursijos artefaktas“ – tariamai Aleksandro Makedoniečio karinės kampanijos tikslas Azijoje. Prie siuntinio pridėta žinutė nurodė, kad Henkas Johnsonas, jam nežinant, buvo paverstas XM simuliakru – gyva žmogaus kopija, sudaryta iš XM.

Simuliakrai gali išlaikyti stabilią formą 1331 dieną prieš audringą destabilizaciją ir atgimimą, vadinamą rekursija. Jei Henkas yra simuliakras, ir jis pasiekė rekursiją, jis praras visus prisiminimus nuo tos dienos, kai jį pirmą kartą pavertė simuliakru. Artefaktai, kaip matyti iš siuntinyje esančio pranešimo, yra būdas tai sušvelninti.

Kiekvienas rekursijos artefaktas, jei jis aktyvuojamas per XM anomaliją, gali išsaugoti vieną prisiminimą ir perkelti jį į kitą Džonsono simuliakrą. Artefaktai taip pat priskirs šį prisiminimą frakcijai, kuri kontroliuos su juo susijusią anomaliją.

Todėl, jei viena frakcija kontroliuos 13 iš 21 artefaktų, jie užsitikrins sekančio Henko Džonsono simuliakro priklausymą frakcijai.

Hankas Johnsonas yra vienas iš labiausiai žinomų ir taktiškai kvalifikuotų Niantic projekto tyrėjų. Jo buvimas sąjungininku būtų galinga paspirtis frakcijai.


Pastebėkime, kad kol kas nematome jokios informacijos apie Ados bandymą susijungti su žmonėmis, ar apie R. Džarvio kuriamą naują religiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *