Kaip Vilniaus smurfai Kopenhagą ėmė

copenhagen

Balandžio 2 dieną vyko Ingress anomalija „Obsidian“

Vilniaus Resistance atstovai: @1d34@grybas88@angry lotus@Alexsandraskaffa@Xestobium@vejopuciodukra. Šlovė ir garbė jiems per amžius 😀

Dar šviežiais įspūdžiai dalinasi nevienintelė Resistance Aistė, bet nepakartojama @vejopuciodukra

O buvo taip:

Man tai yra antra anomalija ir jeigu tik pavyks keliausiu į kitą anomaliją, arba į Dubliną ar Nicą. O dabar apie viską nuo pradžių kas yra kas, kodėl ir kodėl taip.

Mūsų buvo 6 atstovai ir keliavome sutikti su komandos draugais iš kitų šalių. Buvome paskirti į komandą Volatile team. Iš viso mūsų komandoje buvo 11 žmonių, turėjo būtų 13, bet sugebėjome pamesti 2 atstovus keliaudami nuo vieno portalo iki kito.

Kopenhagoje vyko standartinė anomalija, be shards. Su kiekviena anomalija taisyklės truputį keičiasi, bet esmė išlieka tokia pati. Kas valandą vyksta matavimas, kuris trunka 10 minučių, kas išlaiko portalą tas gauna taškų.

Smurfai turi posakį: Geriau pilkas nei žalias! Ir tai puikiai tinka anomalijoms.

Kas po biesais tas Volatile team? Tai komanda kuri bėga per visą zoną kur vyksta anomalija ginti volatile portalų, kurie išlysdavo arba clusteriuose, arba už clasterių ir tekdavo juos ginti, kartais juos skirdavo valandos atstumas.

Kas tas clusteris? Tai vieta kur vyksta anomalija. Kiekvienas portalas dalyvaujantis anomalijoje ingress žemėlapyje. Volatile portalai pasirodydavo netikėtai. Kuris bus volatile sužinodavome kartais likus 20 minučių iki matavimo. Kur ir kaip judėti koordinavo “Sky” ir komandos vadovas.

Kaip viskas vyko.

Nukeliavome visi į registraciją, atidavėme savo bilietus, kam reikėjo susirinko pirktus daiktus iš Niantic. Tuomet keliavome susitikti su savo vadu.

Susitikę su juo apsikeitėme žemėlapiais, vardų kortelėmis ir nusprendėme kas ką komandose darys. Vieni bus destroyeriai, kiti deployeriai, treti daužys viską ultrastrikes. Skirstymasis iš esmės vyko pagal daiktų kiekį ir pagal pomėgius, kadangi esu “Triger happy idiot” ir turėjau 800 8lvl xmp, tai nusprendžiau būti žmogus kuris nuolatos leidžia bursterius.

Nuo tavo pareigų priklauso ir kur stovi prie portalo. Jeigu tavo darbas mušti skydus, nestovėsi kažkur kampe, o būsi ant portalo vidurio.

Tada prasidėjo oficialioji dalis. Bendros nuotraukos ir bendras filmukas. Na ką maistas ir reikia laukti ką daryti.

Gavus instrukcijas keliavome iki pirmo portalo. Bėgant link jo pamatėme, kad jis žalias! Panaudojom ADA ir jis mėlynas. Jie nebegalės naudoti Jarvio staiga apsukti situacijos ir kova vyksta. Kadangi komanda buvo didelė, mus išskyrė trumpam į kelias dalis, kad padėtume kitoms komandoms.

Matavimas baigtas – mes laimėjome.

Antras matavimas artėja – mes kelyje. Priėjus portalą ADA nebeveikia. Jarvintas nesenai. Nieko tokio, susitvarkysime. Ties antru portalu mažai pasipriešinimo. Išskiria mus į tris dalis. Pasiimame viską. ENL pabėga dviračiais.

Trečias matavimas grįžom į centrą. ENL ir RES labai daug. RESISTANCE dvasią kelia kitos komandos Kapitonas kuris stovėdamas mažoje kiemo gatvėje šaukia:”Deploy, FIRE, FIRE, deploy, FIRE, FIRE.” Akivaizdžiai gąsdiname vietinius. Jis susikivirčija su šalia esančiu ENL vadu. Pasistaugia. Matavimas baigiasi visi šypsomės, paspaudžiamos rankos už smagią kovą.

Ketvirtas matavimas: Nusibrukame į kažkokį parką. Kova arši, daugiausia žmonių palyginus su kitais taškais. Daug veiksmo, komandų, giname 2 portalus.

Viskas baigėsi anomalija. Laukiam rezultatų ir taškų.

Nebuvo itin lengva, nes per visą anomaliją virš galvos kabėjo žalias fieldas. [Red.past. Patys suprantate kokios darbo sąlygos pelkėje 🙂 ]

Žemėlapis apačioje, kiek nukeliavome. Tai kas už upės, jau nebe anomalijos reikalas 😀

anomaly

Bendras crossfaction filmukas ir nuotraukos.

https://www.youtube.com/watch?v=U0f0kE_2dRc

https://goo.gl/photos/yxZqWmyFS5MzTt2c9 

„Obsidian“ anomalios rezultatas ir pasekmės čia

Su Jumis buvau aš, karo lauko korespondentas @bestija. Vilnius Resistance Radijas.

One thought on “Kaip Vilniaus smurfai Kopenhagą ėmė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *