Konfrontacija

Pirmąjį spalio savaitgalį vykusiame MAG-Con suvažiavime P. A. Chapeau buvo nusiteikęs karingai Endriu Kriugo ir kitų Niantic Labs darbuotojų atžvilgiu. Jau minėjome, kaip PAC ragino uždavinėti provokuojančius klausimus E. Kriugui ir mėtė užuominas, kad NIA ir Niantic Labs yra ta pati organizacija.

Per Prime skenerio pristatymą tiesos ieškotojas slėpėsi kampe, bet nevengė garsiai pareikšti savo nuomonės. Agentas @PiPrime nufilmavo įvykusį dialogą, bet E. Kriugas uždraudė viešinti įrašą, todėl turime tik nuorašą, kurį padarė agentė @Ishira.

Vertimas:

E. Kriugas: … jis pats, ponas dr. Oliveris Linton-Vulfas.
O. Linton-Vulfas: Sveiki atvykę, mūsų laukia kai kas didingo. Kai sukūriau pirmąjį Ingress skenerį, jis buvo revoliucingas. Pirmas prietaisas istorijoje, leidžiantis žmonėms atpažinti ir bendrauti su XM. Tačiau mūsų supratimas apie XM nuolat vystosi, todėl turi vystytis ir mūsų įrankiai. Tuo tikslu mes netrukus išleisime ir visiškai naują skenerio versiją. Galėčiau tai paaiškinti jums, bet, atvirai sakant, ir taip turiu ką veikti, o pusė iš jūsų vis tiek nesuprastų. Tačiau tie, kurie nori pabandyti, kreipkitės su savo klausimais į NIA atstovus, kurie plačiau papasakos apie skenerio atnaujinimus šio pristatymo pabaigoje. Mes gyvename kritišku žmonijos istorijos metu, agentai, ir jūsų darbas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Pasiruoškite pažvelgti į pasaulį naujai. Dar kartą.
E. Kriugas: Gerai. <stabteli> Jis yra ypač nuolankus ir kuklus.
<minioje girdisi kikenimas>
PAC: Ir melagis.
E. Kriugas: Mes pridėsime „irgi”.
<minioje vėl pasigirsta kikenias>
PAC: Nagi, jūs žinote, kad tai tiesa.
E. Kriugas: Ak, tiems, kurie nežino, tai ponas H. Ričardas Loubas, P. A. Chapeau. Tenai kampe. Jis nutarė prisijungti prie mūsų.
PAC: Kodėl jiems nepaaiškinate, kaip iš tiesų veikia skeneris?
E. Kriugas: Aš neturiu supratimo.
PAC: Netikiu.
E. Kriugas: <nervingai sukikena> Aš tik bendruomenės vadybininkas. <toliau kikena>
PAC: <skeptiškai> Tik bendruomenės vadybininkas?
E. Kriugas: <nervingai kartoja> Taip, taip, taip, taip, taip. Gerai, um.
<vaizdo įrašas baigiasi>

E. Kriugas taip pat teigė, kad dėl XM nereikia perspėjimų, nes sąveikavome su ja daugelį amžių ir XM niekada niekam nepakenkė, nebent tiems, kas turėjo blogų kėslų. Į klausimą, kodėl taip atidėliojamas Prime skenerio išleidimas, jis neatsakė.

Įkvėptas PAC raginimų @PiPRime uždavė E. Kriugui ir keletą savų klausimų. Į klausimą, kodėl Magnus renginiuose agentams buvo duodami tecthulhu moduliai, nors visi žino, koks likimas ištiko Klue ir Siuzaną Mojer, bendruomenės vadybininkas užsikirto, po to ir atsakė, kad grupė (NIA agentūroje) norėjo atlikti „eksperimentą“. Kodėl Ingress naudotojus vadina „agentais“? – nes „žaidėjas“ nepakankamai gerai apibūdina mūsų veiklą.

Kur yra tiesa? Matyt, jos neišpešime be šiokio tokio konflikto.

   

Štai kaip savo santykį su naujuoju PAC pakomentavo pats E. Kriugas, spalio 16 d. „Operacija: Eseksas“ pokalbių kambaryje platformoje Telegram:

Erfurtas buvo įdomi patirtis. <…> Jis skeptiškai nusiteikęs ir Niantic atžvilgiu. Jis niekaip nesiliovė uždavinėti klausimų. <…> Aš sutariu su visais. Jei būtumėte buvę Vokietijoje, būtumėte pamatę, kad aš neliepiau PAC išvesdinti iš Prime demonstracijos. Net po to, kai jis mane grubiai pertraukė, pačią pirmąją dieną. Be to, aš jo nevengiau, ir stengiausi kaip galėdamas geriau atsakyti į jo klausimus.

Deja, kai prie pokalbio prisijungė tų įvykių liudininkas ir papasakojo savo matymą, E. Kriugas jau nebebuvo prisijungęs dėl išsekusios telefono baterijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *