Kur buvo dingęs P. A. Chapeau

Remiantis paskutiniais pranešimais, P. A. Chapeau šiuo metu yra Honkonge. Bet ne visi pastebėjo, kad jis buvo kuriam laikui dingęs.

Po pasirodymo MAG-Con suvažiavime buvo aptikta PAC paskyra socialiniame tinkle Twitter – https://twitter.com/wolfgan81719341. Jis paskelbė keletą žinučių, atsakė į kelis komentarus. Tuo metu kaip „buvimo vieta“ buvo nurodyta Vokietija.

Tada pasirodė informacija apie Dunraven fondą (ir vaizdo įrašas, kurio pabaigoje atrodo, kad PAC kažkas nutiko), ir P. A. Chapeau atsakė į agentų klausimą apie jo būseną: man viskas gerai, jie artėja, būkite atsargūs. Spalio 25 dieną buvo pastebėta, kad jo „buvimo vieta“ pakeista iš Vokietijos į Braziliją, o tos pačios dienos vakarą PAC ne tik ištrynė iš Twitter paskyros savo buvimo vietą, bet ir visas iki tol parašytas žinutes ir komentarus. Po to sekė ilga tyla, iki kol buvo paskelbta informacija, kad jis pastebėtas Honkonge.

Taigi, ko P. A. Chapeau ieškojo Brazilijoje?

Brazilija, neskaitant keleto anomalijų (2013 birželį Cassandra ir gruodį 13Magnus, bei 2017 rugsėjį 13Magnus Reawakens, kuriose niekada nebuvo pagrindine anomalijos vieta), Niantic konspiracijos tyrimo kontekste buvo paminėta tik vieną kartą: 2016 vasario 20 d. Henkas Džonsonas, komentuodamas atrastą informaciją apie Obsidijaus keliones, pamini „neseniai žiniose nuskambėjusią“ istoriją apie romėnų laivą, atrastą prie Brazilijos krantų.

Obsidijus buvo romėnų keliautojas, ieškojęs tam tikrų artefaktų – obsidiano strėlių antgalių, ir kurių susideda obsidiano skydas – generolo Tito (vėliau tapusio imperatoriumi), pavedimu apie 79 m. e. metus.

Panašu, kad iš tiesų buvo krovininis romėnų laivas, sudužęs prie Brazilijos krantų. Apie Rio de Žaneiro įlankoje rastas amforas rašė „The New York Times“ dar 1982 metais. Jas tyrinėjo amerikiečių nardytojas, povandeninės archeologijos pradininkas Ričardas Marksas. Deja, dėl neaiškių priežasčių (kai kas mini politiką, kai kas – konfliktą su valdžios atstovais dėl neteisėto radinių išvežimo iš šalies ir pardavinėjimo), R. Marksas buvo išsiųstas iš Brazilijos, o šalyje uždrausti bet kokie povandeniniai tyrinėjimai.

Šiuo metu manoma, kad Rio de Žaneiro įlankos radiniai galėjo būti pagaminti maždaug 19 m. pr. m. e. Jei tai tiesa, ar tas laivas gali turėti kažkokį ryšį su Obsidijaus ieškojimais? Ar tai įrodymas, kad Obisidijus galėjo nukeliauti toliau, negu mes galime numanyti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *