R. Džarvis miręs

Paskelbtas Investigate Prime puslapyje 2018-11-19 dienos data (realiai atsirado 2018-12-12). Tiesioginė nuoroda: https://ingress.com/roland-jarvis-dead/. Vertimas:

Rolandas Džarvis miręs

Gavau šį dokumentą anksčiau, bet negalėjau pasitikėti jo tikrumu – dabar esu jį patikrinęs, ir visos užuominos, kuriomis seniau, patvirtino jo autentiškumą… Pagal šį dokumentą, Rolandas Džarvis buvo garantuotai miręs po to, kas įvyko Ciuriche.

P. A. Chapeau pateikia skrodimo ataskaitą (apačioje dešinėje). Tokia pati 1218 ataskaita (apačioje kairėje) buvo paskelbta 2012 m. gruodžio 16 d.

 

Dokumentai šiek tiek skiriasi:

  1. 1218 nurodo bylos numerį 89-5162, tuo tarpu Prime dokumente pažymėta, kad jis neįtrauktas į bylą.
  2. 1218 dokumente nurodyti žuvusiojo duomenys: baltoji rasė, 44 metai, lytis vyras, mirties data 2012 gruodžio 1 d. Prime dokumente šių duomenų nėra.
  3. Skiriasi gydytojų parašai.
  4. Ataskaitos tekste taip pat yra nežymių skirtumų, jie bus pažymėti vertime.

Vertimas:


Na… nuo ko pradėti? Ko gero, pradėsiu nuo akivaizdaus fakto: Rolando Džarvio kūnas yra pereinamojoje būsenoje, kuri iki šiol nebuvo aprašyta.

Audiniai nerodo irimo požymių, nors nuo Džarvio klinikinės mirties praėjo daugiau kaip dvi savaitės. Nėra nei sustingimo, nei kūno skysčių kaupimosi. Kūnas išliko lankstus. Vyzdžiai skaidrūs.

(1218 tekste: Nepaisant mano prieštaravimų – red.) Man buvo liepta išimti dalį kepenų ir pabandyti sunaikinti įvairiais būdais. Ugnis, tirpiklis ir šarminės medžiagos neturėjo jokio poveikio. Nors man atskirti nuo kūno mirusiojo organus ir galūnes, po to nebegalėdavau padaryti jokio poveikio audiniams.

Dar labiau trikdė tai, kad po kelių akimirkų kūnas vėl tapdavo sveikas.

Nežinau, kiek laiko tai užimdavo. Sekundes? Minutes? Kartais man kildavo klausimas, ar aš jau pradėjau darbą, o gal skrodimą atlikau tik mintyse. Negaliu to paaiškinti.

Ne vieną kartą bandžiau užfiksuoti momentą kai kūnas grįžta į būklę prieš skrodimą, bet man nepavyko jo nei pamatyti tiesiogiai, nei įrašyti panaudojant įrangą.

Atrodė, kad mano veiksmai darant „pakeitimus“ kūnui niekada neįvyko. Gal taip ir yra.

(nuo čia prasideda tekstas, kurio nebuvo 1218 versijoje – red.) Vyresnybės nurodymu visi dokumentai ir įrašai susiję su šiuo skrodimu buvo užantspauduoti ir perduoti (užtušuota).

Iš patalpų kūnas buvo išvežtas automobiliu, pažymėtu (užtušuota).


Pastabos:

  • Dokumentai pažymėti žyma „koronerio biuras“, t.y. kūnas buvo pargabentas į JAV. Kodėl mirties netyrė Šveicarijos policija?
  • Paskutinė pastraipa turėtų būti užuomina apie NL-1331 automobilį. 1218 visatoje R. Džarvio kūnas NL-1331 autobusiuku buvo išvežtas į JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *