Abaddon Prime anomalijos taisyklės

Anomalijos taisyklės šį kartą paskelbtos tik anomalijos renginių aprašyme, P. A. Chapeau apie jas nerašė. Informacijos apie siužetą taip pat labai mažai.

Frakcija, kuri laimės Abaddon Prime anomalijas, kontroliuos Prime visatos ateitį.

Įdomu, kad pirmą kartą ankstesnių anomalijų rezultatai pavirsta į apčiuopiamą pagalbą žaidėjams anomalijos metu.

Nušvitimo frakcijai, kuri laimėjo Kerės užrašus, ji padės dešifruoti visus vienos rūšies ornamentuotus portalus per vieną matavimą viename iš anomalijos miestų.

Pasipriešinimo frakcija galės pasirinkti, kurį anomalijos miestą aplankys Henkas Džonsonas ir nurodyti, kokiu maršrutu jam keliauti per miestą. Jis padės surasti dar neaptiktus artefaktus (artefaktai kris iš nepažymėtų portalų). Essex grupės pokalbių kambaryje H. Džonsonas prasitarė, kad bus Čikagoje.

Darsanos lęšis (kurių po vieną turi kiekviena frakcija) gali būti aktyvuotas vieną kartą per anomalijų seriją, kad neutralizuotų visus priešingos frakcijos portalus viename anomalijos mieste. Kad lęšis pilnai suveiktų gali prireikti kelių minučių. Beje, didelė XM koncentracija prie portalų, dėl kurių aktyviai kovojama, gali neutralizuoti lęšio poveikį.

Osirio akmens (neskelbiama, kuri frakcija jį laimėjo) poveikis nežinomas. Tai gali būti raktas į naują visatą, kuris neturės įtakos šiai visatai…

Papildomi rezultatai: frakcija, kuri nugalės kovoje dėl XM šukių kiekviename mieste, surinks vieno iš pagrindinių Niantic projekto tyrėjų dvasią ir laimės jų ištikimybę savo frakcijai. Numatoma, kad tyrėjai, susieti su šukėmis bus:

  • Gaosiongas: Enochas Dalbis
  • Amsterdamas: Steinas Laitmanas
  • Čikaga: Oliveris Linton-Vulfas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *