„Aš esu Myriad“

Medija iš portalų anomalijos zonose

Likus dienai iki Myriad anomalijos, anomalijos zonų portalai duoda mediją su vaizdo įrašu, kuriame vaizduojamas Nemesis narys Myriad. Essex tyrėjų grupės dėka turime nuorašą ir Nemesis glifų analizę.

Vertimas:

Techninė profilaktika… Niekada neužmirškite, kad pirmosios Niantic pavadinimo raidės yra N-I-A. Aš esu Myriad. Mes esame Nemesis. Mes išjungėme REDACTED. Manote, kad patys pajėgsite jį iš naujo paleisti? Manote, kad pajėgsite mane sugauti? Atsargiau su norais. Jūsų pasaulis dabar priklauso mums.

Niantic pranešimas apie [REDACTED] techninę profilaktiką

„Techninė profilaktika“ referuoja į Niantic pranešimą, kad seno modelio XM skeneris, dabar vadinamas [REDACTED], vieną parą – liepos 19 d. – neveiks.

Nemesis glifai Myriad vaizdo įraše

Kai kuriuose vaizdo įrašo kadruose matomi Nemesis glifai. Jų vertimas:

0:02 techninė profilaktika
0:09 susidūrimas
0:15 myriad
0:18 sustabdyti
0:18 x1
0:19 užteršimą
0:20 tikrai manote
0:21 kad galite
0:22 patys jį paleisti
0:26 sugauti

1 – galėtų reikšti „cross“, kaip junginyje „x-faction“, tada pilna frazė būtų „sustabdyti kryžminę taršą“. (Kryžmine tarša vadinamas procesas kai bakterijos ir kiti mikroorganizmai netyčia pernešami iš užterštos aplinkos į neužterštą – red.)

Lyginant su ankstesniu Myriad vaizdo įrašu, šiame matome ne piešinį, o „tikrą“ būtybę. Skiriasi balsas – pirmajame buvo vyriškas, o dabar moteriškas, nors neaišku, ar dėl to, kad naudojami garso iškraipymo įrenginiai, ar dėl to, kad būtybė neturi savo tikro also (pvz., yra AI). Frazės kapotos, tarsi kalba būtų generuota kompiuteriu. Įrašo pradžioje Myriad galva yra veidu žemyn (nelabai aišku, ar jis guli, ar, pvz., klūpo), tuomet jis staiga atsikelia ir viso įrašo metu nemaloniai trūkčioja. Taip at didesnę laiko dalį kaukėje-šalme dega violetinė šviesa. Vis tai dar labiau stiprina įspūdį, kad matome ne žmogišką būtybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *