Pokštas ar…

Tuo tarpu Dunraven fondas pradėjo traukti interneto trolių dėmesį.

Pradedant nuo pamėgdžiotojų, tokių, kaip šis Telegram kanalas https://t.me/DunravenFoundation (laikomas netikru, nes logotipas neatitinka oficialaus Dunraven logotipo – trūksta glifų tinklelio ant V raidės, taip pat todėl, kad jis daugiau taip nieko ir nepaskelbė nuo spalio 27 dienos)…

…baigiant atviru pasišaipymu, kaip šis puslapis http://www.veridian-dynamics.org/ (atkreipkite dėmesį į logotipą „mums nerūpi ar jūs kairiarankis“).

Yra keistų netiesioginių nuorodų, kaip pavyzdžiui FB paskyra Lightway Sun Corp, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo tiesiog kaip fiktyvus puslapis, bet įdeda tokį pranešimą:

(Loyola Marymout universitetas yra ta vieta, kur vyksta Dunraven seansai, o pranešimas paskelbtas tą dieną, kai buvo paviešintas pirmo seanso vaizdo įrašas.)

Įdomiausia kol kas yra G+ socialinio tinklo paskyra Dunraven Foundation, kuri aktyviai veikia nuo spalio 30 dienos. Jų logotipas atitinka oficialų (matomi glifų tinklelio taškai aplink V raidę), ir jie skelbė įrašus beveik kiekvieną dieną, prie bendrinamos informacijos pridėdami kažkokį savo turinį. Iki šiol jie bendrino:

  • pirmo seanso vaizdo įrašą su komentaru (glifų seka) „begin open all soul“ (visi šie glifai yra Klue-Ados sekoje, bet tvarka neatitinka);
  • antro seanso vaizdo įrašą su komentaru (glifų seka) „begin journey breathe“ (skeneryje matoma seka „begin journey breathe xm evolution“);
  • Ingress pranešimą apie dominančių asmenų buvimo vietą su komentaru (glifų seka) „change perspective begin new struggle“ (skeneryje matoma seka);
  • Ingress perspėjimą dėl Dunraven fondo (daugiau apie jį šiame straipsnelyje). Komentaras prie pranešimo yra kodas, kurį iššifravus gaunama frazė „IF ONLY THEY KNEW BUT THEY HAVENT EVEN BEGUN TO SCRATCH THE SURFACE XJASX“ – „Jei tik jie žinotų, bet jie dar net nepradėjo krapštyti paviršiaus“. Ką reiškia XJASX? Galbūt tai parašas, pvz. „x Jas x“. X raidė (mažoji arba didžioji) prie parašo britiškoje rašytinėje tradicijoje reiškia bučinį, bet gali būti naudojama ir sarkastiška prasme. „JAS“ rot4 išsiverčia į „NEW“, bet tai turbūt atsitiktinumas.

Šiąnakt paskelbtame pranešime – P. A. Chapeau nuotrauka (stop-kadras iš pirmo Dunraven seanso), fone nuotraukų, panašių į stebėjimo kamerų vaizdus. Panašu, kad didžioji jų dalis užfiksuota naktį. Kas juose vaizduojama, ir ar tai kaip nors siejasi su Niantic sąmokslo tyrimu, kol kas nustatyti nepavyko.

Komentaras (glifų seka) prie pranešimo – „see all have all intelligence“. Aišku, kad turimas omenyje stebėjimas ir informacijos rinkimas, primena skenerio sekas „technology intelligence see all“, galbūt net jos loginė išvada, bet kas yra stebimas – ar PAC, ar bandoma užsiminti, kad jis kažką stebi?

Tam tikra prasme šie įvaizdžiai siejasi su tuo, apie ką kasdieniškai užsiminė Endriu Kriugas, trumpam prisijungęs prie Esekso grupės Telegram pokalbių kambario spalio 26 dieną – NIA mus visus stebi.

 

Tai ne pirmas kartas, kai E. Kriugas užsimena apie Omnivore – pastarąjį kartą jis šį pavadinimą juokais paminėjo, kai agentai jo paklausė, kaip Niantic Labs ketina išsaugoti savo informaciją, kuri buvo skelbta uždaromame G+ socialiniame tinkle. Gal iš tiesų NIA patyliukais toliau plėtojo šį dirbtinį intelektą, po to, kai Ada jiems tapo nebepasiekiama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *